تور آزمون آیلتس(IELTS) ارمنستان

آشنایی با تور آزمون آیلتس ارمنستان
دوره کوتاه مدت ۱۰ جلسه‌‌ایی آیلتس(IELTS)
تور ویژه آیلتس ارمنستان
اتوبوس VIP_هواپیما
۳ شب و ۴ روز_۴ شب و ۵ روز
هر هفته

پکیج تور آیلتس ارمنستان

ارمنستان یکی از کشور‌های پرطرفدار برای داوطلبان ایرانی آزمون آیلتس است. شرایط برگزاری این آزمون در ارمنستان به ‎صورتی است که بسیاری از متقاضیان ایرانی را برای شرکت در آن، راهی این کشور می‎کند. از آنجایی که ارمنستان و ایران نزدیک به هم و هم‌مرز هستند، امکان استفاده از تورهای زمینی و هوایی ارمنستان برای سفر و شرکت در این آزمون وجود دارد. در این مطلب از آژانس گشت نامه به بررسی شرایط و هزینه‌های تور آیلتس ارمنستان می‎پردازیم.

آشنایی با مزایا و شرایط تور آیلتس ارمنستان

تقاضا برای شرکت در آزمون آیلتس ارمنستان به علت نزدیکی این کشور به ایران و پایین بودن هزینه‌های آن، از سوی داوطلبان ایرانی بسیار بالا است. از این رو، تورهای گوناگونی به‌صورت زمینی و هوایی وجود دارند که تنها مخصوص شرکت در این آزمون در کشور ارمنستان هستند. از جمله دیگر خدمات تور ویژه آزمون آیلتس ارمنستان می‎توان به رزرو هتل‌های درجه یک با قیمت بسیار مناسب و سرویس ایاب و ذهاب رایگان به محل برگزاری امتحان اشاره کرد.

خدمات ویژه تور آیلتس ارمنستان

یکی از نکات راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس ارمنستان، خدمات تور آیلتس ارمنستان است. تور ارمنستان ویژه آزمون آیلتس خدمات گوناگونی را با قیمتی مناسب در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. از جمله خدمات مهم تور این آزمون که در آژانس گشت نامه برگزار می‎شود، می‌توان به فراهم کردن وسیله نقلیه و ترانسفر رایگان از هتل تا محل برگزاری آزمون اشاره کرد. همچنین داوطلبان با رزرو این تور می‌توانند به مدت سه شب در هتل همراه با صبحانه اقامت داشته باشند. دریافت سیم کارت و اینترنت رایگان نیز یکی دیگر از ویژگی‎های تور آیلتس ارمنستان آژانس گشت نامه است.

همچنین روند ثبت نام داوطلبان در آزمون، به صورت کاملا رایگان انجام می‎شود و در طول سفر یک راهنمای فارسی زبان همراه آنان خواهد بود. هزینه این تورها بسیار مقرون‌به‌صرفه است و بسته به نوع هتل و زمینی یا هوایی بودن تور، در بازه ۴۵ تا ۳۵۱ دلار قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که هزینه آزمون آیلتس به‌صورت جداگانه باید پرداخت شود.

هزینه های تور آیلتس ارمنستان

رزرو تور آیلتس ارمنستان در آژانس گشت نامه

آژانس مسافرتی گشت نامه بهترین خدمات را در زمینه تورهای ویژه آیلتس ارمنستان و دریافت ویزای اقامت موقت این کشور برای شرکت در این آزمون ارائه می‎دهد. مجموعه ما با فراهم کردن امکانات مختلفی برای تور ویژه این آزمون همچون رزرو هتل و سرویس رفت و برگشت برای داوطلبان، سعی در تامین رفاه حال متقاضیان دارد. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور آیلتس ترکیه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

شرایط رزرو تور آیلتس ارمنستان چیست؟

گشت نامه پکیج‌های متنوعی را جهت شرکت در تور آزمون آیلتس ارمنستان ارائه می‌دهد.

خدمات ویژه تور آیلتس در ارمنستان چیست؟

کلیه مراحل ثبت نام آزمون آیلتس همراه با ترانسفر به محل آزمون و راهنما از امکانات گشت نامه است.

 

                                         شرکت کنندگان در تور آزمون آیلتس ارمنستان آژانس مسافرتی گشت نامه

شرکت گنندگان در تور آیلتس ارمنستان گشت نامهثبت نام کنندگان در تور IELTS ارمنستانحضور شرکت کنندگان در ازمون ایلتس کشور ارمنستان همراه با گشت نامه

 

پیشنهادهای 
سفر