تور ارمنستان

تور ارمنستان با آژانس گشت نامه یکی از جاهای دیدنی ارمنستان بازدید از کلیساهای تاریخی این کشور است.
ارمنستان
ایروان
اتوبوس VIP_هواپیما
۳ شب و۴ روز_۴شب و ۵ روز
همه روزه

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت تورهای زمینی و هوایی ارمنستان با ۰۹۱۲۳۸۹۷۶۵۵ و یا ۸۸۴۳۰۱۵۳ تماس حاصل نمایید.

ارمنستان طی یک دهه اخیر به یکی از محبوب‌ترین مقصدهای توریستی برای گردشگران ایرانی تبدیل شده است. ثبت نام و شرکت در تور ارمنستان نیز از بهترین روش‌ها برای بازدید از این کشور دیدنی است.

با ثبت نام در تورهای ارمنستان گشت نامه ، می‌توانید در بهترین هتل‌های این کشور اقامت داشته باشید و تمام مکان‌های گردشگری شهرهای مختلف ارمنستان را ببینید.  این تور‌ها با مشخصات مختلفی مانند تور ارمنستان زمینی و تور ارمنستان هوایی از تهران برگزار می‌شود و می‌توانید بسته به بودجه خود، هر یک از این تورها را برای گردش در ارمنستان انتخاب کنید.

کلیسای سواناوانک در ضلع جنوبی دریاچه سوان و بازدید از آن با گشت نامه

تور گردشگری خارجی محبوب برای ایرانیان: تور ارمنستان

تور ارمنستان یکی از جذاب‌ترین انواع تورهای موسسات گردشگری است که شما می‌توانید با ثبت نام در آن‌ها، از کشور ارمنستان با بهترین هزینه دیدن کنید. ارمنستان طی ۱۵ سال اخیر سرمایه‌گذاری زیادی روی صنعت گردشگری خود کرده است و به همین خاطر توانسته به‌سرعت به یکی از محبوب‌ترین مراکز گردشگری در میان گردشگران ایرانی تبدیل شود. ارمنستان یکی از زیباترین کشورهای منطقه است که از جنوب با کشور ایران همسایه می‌باشد.

موقعیت جغرافیایی کشور ارمنستان بسیار خاص است؛ به‌طوری که بیش از ۹۰ درصد  مساحت این کشور در ارتفاع بالای ۱۰۰۰ متر از سطح دریا قرار دارند. به همین خاطر این کشور آب‌وهوای بسیار مناسبی دارد و می‌توان از آن در فصول گرم سال نیز بازدید کرد و تعطیلات بسیار دلچسبی را در آن گذراند. مردم ارمنستان از نظر فرهنگی به فرهنگ مردم ایران بسیار نزدیک هستند و به همین خاطر گردشگران ایرانی در این کشور احساس غربت نخواهند کرد.

نمای از بالای محوطه پارک هزارپله یا کاسکاد در تور ارمنستان گشت نامه

از جمله شهرهای مشهور ارمنستان می‌توان به ایروان و جرموک اشاره کرد. همان‌طور که می‌دانید، ایروان پایتخت کشور ارمنستان است و یکی از قدیمی‌ترین شهرهای این کشور به‌شمار می‌آید. شهر جرموک ارمنستان نیز یکی دیگر از شهرهای زیبا و توریستی این کشور است که بسیاری از گردشگران ایرانی از این شهر نیز در سفر خود به ارمنستان بازدید می‌کنند.

ایرانیان در تورهای ارمنستان به ویزا نیازی ندارند و طبق قراردادهای بین‌المللی ثبت شده میان دولت‌های ارمنستان و ایران، سفر میان این دو کشور به روادید یا ویزا نیازی ندارد، بنابراین قیمت ویزای ارمنستان ۱۴۰۲.برای مسافرین تور این کشور رایگان محاسبه می‌شود. شما می‌توانید به‌صورت روزانه در تورهای گشت نامه برای سفر به ارمنستان ثبت نام کنید. چرا که هرروزه اتوبوس‌های مجموعه ما به سمت این کشور حرکت می‌کنند.

قیمت تور ارمنستان چقدر است؟ 

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها برای گردشگران ایرانی، هزینه سفر به ارمنستان ۱۴۰۲ است. هزینه سفر به این کشور به عوامل مختلفی مانند درجه هتل، نوع پرواز، خدمات تور و مدت‌زمان اقامت دارد. برای مثال هزینه سفر زمینی به ارمنستان ۱۴۰۲ در صورت ثبت نام در این تور بسیار کم‌تر از تورهای هوایی است.

همچنین باید اشاره کرد که نرخ بلیت شرکت‌های هواپیمایی مختلف با یکدیگر متفاوت می‌باشد و نرخ بلیت برخی از این شرکت‌ها کمی بالاتر یا پایین‌تر از یکدیگر است. درجه یا ستاره هتل نیز در هزینه سفر به ارمنستان تاثیرگذار می‌باشد.

هرچه درجه یا ستاره هتل تور بالاتر باشد، هزینه تور نیز بالاتر می‌رود. یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت تور ارمنستان، مدت‌زمان اقامت گردشگران است. هرچه گردشگران روزهای بیشتری در ارمنستان اقامت داشته باشند، هزینه سفر آن‌ها بالاتر می‌رود. به همین خاطر نمی‌توان قیمتی مشخص برای تور ارمنستان عنوان کرد. شایان‌ذکر است که هزینه عوارض خروج از کشور نیز به هزینه نهایی تمام تورها اضافه می‌شود. میزان این هزینه درسال ۱۴۰۱ به شرح زیر است:

· میزان عوارض خروج از کشور برای اولین سفر عادی : ۴۰۰ هزار تومان

· میزان عوارض خروج از کشور برای دومین سفر عادی:۶۰۰ هزار تومان

·  عوارض خروج از کشور برای سه سفر یا بیشتر: ۸۰۰ هزار تومان

تور ارزان ارمنستان هم وجود دارد؟

مولفه‌های زیادی بر قیمت تور زمینی ارمنستان و تور هوایی ارمنستان تاثیرگذار هستند. به همین خاطر می‌توان با تغییر برخی از آن‌ها مانند شرکت هواپیمایی یا درجه هتل، هزینه این تورها را کاهش داد و با یک تور ارزان، از این کشور زیبا دیدن کرد. بسیاری از هتل‌های کشور ارمنستان قیمت پایینی دارند و می‌توان با هزینه‌ای اندک در حدود ۱۵ الی ۲۰ دلار، در این هتل‌ها اقامت داشت. این هتل‌ها عموما سه ستاره هستند اما از نظر خدمات و کیفیت، در حد بسیار مناسبی قرار دارند.

بازدید از جاذبه‌های گردشگری ارمنستان در سفر به این کشور با گشت نامه

باید اشاره کرد که با بلیط‌های پروازهای ایرانی می‌توان هزینه نهایی تور ارمنستان ۱۴۰۲ را کاهش داد. به همین خاطر شما می‌توانید شرکت در تورهای ارزان و لحظه آخری ارمنستان را تجربه کنید. باید اشاره داشت که مجموعه ما انواع تورهای لوکس و گران‌قیمت این کشور را نیز برگزار می‌کند و گردشگران بسته به بودجه خود می‌توانند تورهای ارزان یا لوکس ارمنستان گشت نامه را انتخاب کنند.

تور لحظه آخری ارمنستان؛ یک موقعیت عالی برای سفری ارزان

حتما تابه‌حال نام تورهای لحظه آخری را شنیده‌اید. این تورها برای پروازهای چارتری هستند که تعدادی صندلی در پرواز آن‌ها خالی مانده است و مسئولین تور با ارائه تخفیف، به دنبال فروش صندلی‌های خالی پرواز خود هستند. باید اشاره داشت که برای خرید این تورها شما باید در آخرین لحظه مانده تا سفر اقدام کنید.

تور ارمنستان لحظه آخری بهترین گزینه برای افرادی است که می‌خواهند با هزینه‌ای مناسب، به این کشور سفر کنند و از جاذبه‌های بی‌نظیر و مراکز خرید پرزرق‌وبرق ارمنستان بازدید نمایند. برای رزرو تورهای لحظه آخری ارمنستان شما باید همواره گوش‌به‌زنگ باشید تا بتوانید این تورها را در موقع مناسب خریداری کنید.

تور ارمنستان از تهران را از دست ندهید!

عموما تمام تورهای زمینی یا هوایی کشور ارمنستان از مبدا تهران برگزار می‌شود. مبدا حرکت تورهای هوایی ارمنستان از تهران، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی است و تورهای زمینی ارمنستان از تهران از ترمینال بیهقی و یا ترمینال غرب تهران حرکت می‌کنند. همچنین تور ارمنستان از کرج نیز در فصول بهار و تابستان اجرا می‌گردد. باید اشاره کرد که مسیر برخی دیگر از تورهای کشور ارمنستان، شهر تبریز است. چرا که این شهر در نزدیکی این کشور قرار دارد و بسیاری از موسسه‌های گردشگری، تور ارمنستان از تبریز خود را از این شهر آغاز می‌کنند.

بااین‌حال، گشت نامه این امکان را به گردشگران می‌دهد تا از شهر خود سوار اتوبوس‌های تور شوند. این امر در صورتی ممکن است که تعداد مسافرین تور ارمنستان در شهر مورد نظر به حد نصاب مسافرین یک اتوبوس یعنی ۲۵ نفر برسد. در این صورت گشت نامه یک اتوبوس به این شهر اعزام می‌کند تا اتوبوس تور مسافران را از این شهر سوار کند. باید اشاره داشت که این امر می‌تواند باعث افزایش هزینه تور شود.

صومعه تاتو Tatev و بازدید از آن در سفر به ارمنستان

بطورکلی تور ارمنستان از دیگر شهرها مانند تور ارمنستان از اصفهان،تور ارمنستان از همدان،تور ارمنستان از شیراز،تور ارمنستان از بندرعباس و تور ارمنستان از اهواز،تور ارمنستان از ارومیه،تور ارمنستان از اردبیل،تور ارمنستان از رشت و تور ارمنستان از مشهد نیز توسط گشت نامه امکان برگزاری دارد. در مواقع اوج مسافرت مانند ماه‌های خرداد، تیر، مرداد و شهریور، از ترمینال اصلی شهر اصفهان نیز اتوبوس‌های تور ارمنستان حرکت می‌کنند. باید اشاره کرد که ساکنین شهرهایی که در مسیر حرکت اتوبوس از تهران به سمت ارمنستان هستند، می‌توانند در بین راه سوار اتوبوس شوند. از جمله این شهرها می‌توان به تور ارمنستان از کرج، تور ارمنستان از زنجان و تور ارمنستان از قزوین اشاره کرد. هزینه تور برای این دسته از گردشگران متفاوت نخواهد بود.

بهترین زمان سفر به ارمنستان را می‌دانید؟

بهترین فصل و ماه سفر به ارمنستان به شرایط شما بستگی دارد اما بسیاری از گردشگران، ماه‌های خرداد، تیر، مرداد و شهریور را بهترین ماه‌های سفر به ارمنستان می‌دانند. چرا که در این ماه‌ها آب‌وهوا در ارمنستان بسیار مناسب است و گردشگران می‌توانند از هوای دلپذیر شهرهای این کشور لذت ببرند. همچنین باید اشاره کرد که در این فصل کودکان و نوجوانان به مدرسه نمی‌روند و کارمندان نیز می‌توانند به‌راحتی برای یک تعطیلات رویایی، مرخصی بگیرند.

انواع تور ارمنستان را بشناسید

همان‌طور که اشاره شد، تور ارمنستان در دو نوع هوایی و زمینی برگزار می‌شود که افراد بسته به بودجه و شرایط مورد نظر خود، می‌توانند با هر یک از این تورها، به این کشور همسایه سفر کنند. طبیعی است که هزینه تور هوایی ارمنستان بیشتر از تور زمینی این کشور باشد. چرا که بلیت هواپیما قیمت بسیار بالاتری از بلیت اتوبوس دارد و از طرف دیگر افراد در مدت‌زمان بسیار کوتاه‌تری به مقصد خود در ارمنستان می‌رسند. بااین‌حال بسیاری از گردشگران به سفر زمینی بسیار علاقه‌مند هستند و ترجیح می‌دهند از طریق راه‌های زمینی به ارمنستان سفر کنند. با انواع تورهای کشور ارمنستان آشنا می‌شویم.

پلکان کاسکاد یا هزارپله که از داخل پارک کاسکاد گرفته شده.زیر این پلکان تماما دانشگاه هنر و موزه هنرهای تجسمی و مجسمه سازی است. در 5 طبقه است

تور ارمنستان هوایی

انتخاب تور هوایی ارمنستان، انتخابی بسیار ایده آل است. چرا که زمان سفر هوایی به این کشور بسیار کوتاه می‌باشد و افراد می‌توانند در کم‌تر از دو ساعت از تهران به ایروان سفر کنند. این طول مدت پرواز از طول مدت پرواز تهران تا بندرعباس نیز کم‌تر است و به همین خاطر شما با رزرو تور هوایی ارمنستان می‌توانید سفری کوتاه به یک کشور خارجی داشته باشید. تور ارمنستان هوایی از تهران توسط انواع پروازهای ایرانی و ارمنی برگزار می‌شود. ایرلاین‌های ایرانی بسته به سال و ماه، با طرف ارمنستانی برای جابه‌جایی مسافران قرارداد می‌بندند اما به‌طورکلی ایرلاین‌های ایرانی مانند قشم‌ایر، ایران‌ایر و ایرلاین ارمنستانی فلای آرنا (FLY ARNA) ، پروازهای تورهای هوایی ارمنستان را برگزار می‌کنند.

تور ارمنستان زمینی

باتوجه به همسایه بودن کشور ارمنستان به ایران، امکان سفر زمینی به این کشور نیز وجود دارد. به همین خاطر بسیاری از گردشگران برای کاهش هزینه سفر خود،تور زمینی ارمنستان را انتخاب می‌کنند. گردشگران می‌توانند بسته به شرایط خود با ماشین شخصی، و اتوبوس به این کشور سفر کنند. تور زمینی با اتوبوس یکی از بهترین انواع تورهای زمینی این کشور است که با بهترین و مجهزترین اتوبوس‌ها برگزار می‌شود. شما می‌توانید در تور‌های زمینی ارمنستان گشت نامه ثبت نام کنید و با هزینه‌ای مناسب، در این کشور زیبا گشت‌وگذار نمایید.

 

یکی از جاهای دیدنی ارمنستان بازدید از کلیساهای تاریخی این کشور است.

جاذبه‌های گردشگری در تور ارمنستان در انتظار شما هستند

کشور ارمنستان یکی از زیباترین مقصدهای گردشگری در منطقه است که انواع مکان‌های گردشگری طبیعی و تاریخی در آن وجود دارند. از جمله این مراکز می‌توان به دریاچه سوان، مجسمه مادر، میدان جمهوری، رستوران‌های جذاب و تله کابین تاتو اشاره کرد. هر یک از این مکان‌ها به‌تنهایی می‌توانند برای گردشگران بسیار جذاب باشند و در تمام زمان سفر، شما را مشغول بازدید از خود کنند.

یکی دیگر از جذاب‌ترین دیدنی‌های ارمنستان، جشن آب این کشور است که در اوایل تابستان برگزار می‌شود. گشت نامه هرساله تور جشن آب ارمنستان را برگزار می‌کند. همچنین باید اشاره کرد که جاهای دیدنی ایروان نیز تنوع بسیار بالایی دارند و شما می‌توانید تنها در این شهر تمام مدت سفر خود را بگذرانید.

رستوران‌های ایرانی در تور ارمنستان و غذاهایی باب ذائقه شما

باتوجه به سفر بسیاری از گردشگران ایرانی به کشور ارمنستان، برخی از ایرانیان در این کشور رستوران‌های بسیار باکیفیت و جذابی را راه‌اندازی کرده‌اند. نزدیکی کشور و فرهنگ ارمنستان به ایران باعث شده است که این رستوران‌ها در میان ارمنستانی‌ها نیز طرفداران بسیار زیادی داشته باشند. از جمله بهترین رستوران‌های ایرانی در ایروان ارمنستان می‌توان به رستوران‌های پروانه و خاتون اشاره کرد. شما می‌توانید در طول سفر خود علاوه بر غذاهای ارمنی از غذاهای باکیفیت و لذیذ این رستوران‌های ایرانی لذت ببرید.

تور ایروان و آشنایی با مراکز خرید این شهر

بسیاری از گردشگران ایرانی به خرید اجناس باکیفیت از مراکز خرید لوکس و جذاب کشورهای خارجی علاقه دارند. در کشور ارمنستان نیز مراکز خرید لوکس بسیار زیادی وجود دارد که گردشگران می‌توانند اجناس بهترین برندها را از این مراکز خریداری کنند. بازارهای ارمنستان در میان گردشگران ایرانی محبوبیت زیادی دارند. چرا که می‌توان در این کشور علاوه‌بر مراکز خرید لوکس، مراکز خرید ارزان نیز پیدا کرد.

محوطه جلوی سینما مسکو در خیابان آبویان هست که یه مجسمه گاو داره که از آهن آلات قراضه ساخته شده و یه حوض و فواره. همیشه پر جمعیته که دارن بستنی میخورن و تفریح میکنن

شما با ثبت نام در تورهای گشت نامه علاوه‌بر امکان گشت‌وگذار در شهرهای مختلف ارمنستان از جمله ایروان، می‌توانید از بهترین مراکز خرید این کشور نیز اجناس مورد نیاز خود را خریداری کنید. از بهترین مراکز خرید کشور ارمنستان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

·ایروان مال

· مرکز خرید دالما

· مرکز خرید مترونوم

سوغات ارمنستان چیست؟

خرید سوغاتی یکی از جذاب‌ترین بخش‌های هر سفر تفریحی است. گردشگران علاقه دارند تا برای دوستان و آشنایان خود محصولات مختلفی را به‌عنوان سوغاتی خریداری کنند. از معروف‌ترین سوغات ارمنستان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

· انواع قالی‌های دست‌بافت و زیبا

· لباس‌های سنتی و محلی ارمنستان

· انواع جواهرات گران‌قیمت

· عروسک‌های چوبی

· عروسک‌های پارچه‌ای منحصربه‌فرد

·  خاچکار

نگارخانه ملی ارمنستان. موزه اصلی و بزرگ شهر ایروان در میدان جمهوری (هراپاراک) که حوض و فواره زیبایی هم جلوش داره و هرشب رقص فواره ها داره. نماد کشور ارمنستانه و هرجا میگن ارمنستان این عکس هم هست. نقاشی ها و مجسمه های بسیار باارزشی هم داره.

هتل‌ها و مراکز اقامتی در تور ارمنستان پذیرای شما هستند

همان‌طور که اشاره شد، طی ۱۵ سال اخیر دولت ارمنستان سرمایه‌گذاری بزرگی روی صنعت گردشگری این کشور کرده است. به همین خاطر تنوع هتل‌ها و مراکز اقامتی در تمام شهرهای بزرگ ارمنستان بسیار زیاد می‌باشد. شما با ثبت نام در تور ارمنستان گشت نامه دیگر به رزرو هتل‌های ارمنستان نیازی ندارید و می‌توانید در بهترین هتل‌های ایروان و دیگر شهرهای این کشور اقامت داشته باشید. تورهای گشت نامه با هتل‌های مختلفی برگزار می‌شوند که افراد بسته به بودجه خود می‌توانند هر یک از این هتل‌ها را انتخاب کنند. هتل‌ها در ارمنستان و شهر ایروان مانند تمام دنیا از نظر ستاره در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند که شرایط آن‌ها به شرح زیر است:

· هتل‌های ۳ ستاره ایروان: هتل‌های سه ستاره از هتل‌های محبوب ایرانیان به‌شمار می‌آیند. چرا که در کنار خدمات مناسب، قیمت بسیار ایده‌آلی دارند. در این هتل‌ها می‌توان برای یک شب با ۱۵ الی ۲۰ دلار به‌ازای هر نفر اقامت داشت. از بهترین هتل‌های سه ستاره ارمنستان می‌توان به سوشی پالاس و رژینه اشاره کرد

·  هتل‌های ۴ ستاره ایروان: در این هتل‌ها می‌توان برای یک شب با مبلغ  ۲۰-۲۵ دلار به‌ازای هر نفر اقامت داشت. از جمله بهترین این هتل‌ها می‌توان به این‌سیتی، آکواتک و رویال پلازا اشاره کرد

· شرایط هتل‌های ۵ ستاره ایروان: در این هتل‌ها می‌توان برای یک شب با مبلغ ۲۵ الی ۸۰ دلار به‌ازای هر نفر اقامت داشت. از جمله محبوب‌ترین این هتل‌ها می‌توان به قفقاز (کاکاسوز)، اپرا سوییت، گرند هتل، ماریوت ، نشنال و الکساندر اشاره داشت.

ساختمان یکی از وزارت خانه های ارمنستان در ضلع شرقی میدان جمهوری(هراپاراک) پشت این ساختمان حراجی های یکشنبه بازار هست

گشت نامه ؛ بهترین مجری تورهای زمینی و هوایی به کشور ارمنستان

گشت نامه یکی از بهترین و محبوب‌ترین مجریان انواع تورهای زمینی و هوایی به کشور ارمنستان است. مجموعه ما سابقه بسیار خوبی علاوه بر اجرای تور ارمنستان، تور گرجستان و تور وان را دارد و به‌صورت روزانه تعداد زیادی از گردشگران با استفاده از خدمات گردشگری گشت نامه به این مناطق سفر می‌کنند. باید اشاره داشت که گشت نامه به‌ازای هر اتاق، یک سیم‌کارت رایگان کشور ارمنستان را در اختیار همسفران خود قرار می‌دهد.

سوالات متداول

بهترین زمان استفاده از تور ارمنستان چه فصلی است؟

.معمولا فصول بهار وتابستان بهترین وقت سفر به ارمنستان است

قیمت تور ارمنستان به چه عواملی بستگی دارد؟

انتخاب نوع پرواز و درجه هتل در قیمت تور ارمنستان تاثیرگزار است

4 پاسخ

  1. سلام
    نرخ های داخل پکیج برای تور زمینی ارمنستان هست؟
    تور ارمنستان هوایی نرخ چنده؟

    1. برای کسب اطلاعات در مورد تورهای ژانویه ۲۰۲۳ ارمنستان و نوروز ۱۴۰۲ با کانتر مربوط تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهادهای 
سفر